Gelin Makyajı

Özel Gününüz

Makeup artist

Klasik Güzellik

Çoğu gelin için düğün günü, hayatlarının en özel günüdür ama her gelin ağır bir makyaj istemez. Gelin makyajı katman katman değil, rahat ve hafif olmalıdır. Her gelinin kendi tarzına uyum sağlayacak, fazla ağıra kaçmadan güzelliğini vurgulayacak şık ve zarif bir makyaj yapabilirim. Yaptığım makyajlar hafif, cesur ve güzel sonuçlar verir.

Happy-beautiful-bride-laughing-close-up

Sofistike Şıklık

Gelinler sık sık benden sofistike bir görünüm istiyor; bu isteği yerine getirmeye her zaman hazırım. Randevumuz sırasında biraz daha özel bir şeyler isteyen gelinlere eski projelerimi göstererek şık ve zarif bir görünüm elde etmelerine yardımcı oluyorum. Bütün konuklarla dans etseniz bile gecenin sonuna kadar muhteşem tazeliğinizden bir şey kaybetmeyeceksiniz. Gelin sohbet edelim ve size özgü o güzel görünümü birlikte yaratalım.

Smiling Bride

Tamamen Doğal Makyaj

Gelinler, düğünlerinin peri masalı gibi olmasını ister. Bu yüzden de, bu özel günde bütün gözlerin üzerlerinde olması için göz alıcı ve büyüleyici bir makyaj yapıyorum. Göz kamaştırıcı bir gelin olmaya hazırsanız beni tercih edin. Makyaj danışmanlığı almak ve düğün görünümüzü oluşturmaya başlamak için hemen bana ulaşabilirsiniz.